حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ

آیا تا به حال به شرایطی برخورد کرده اید که اپل واچ شما بعد از بروزرسانی روی صفحه اپل گیر بیفتد یا فقط در یک حلقه نامحدود گیر کرده و روشن نخواهد شد؟مانند آیفون هنگامی که چیزی در آن اتفاق افتاده باشد ، ممکن است با گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل روبرو شود.مشکل روی لوگو ماندن در ساعت اپل واچ

رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ

بهترین راهنما برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ و راه حل های اثبات شده

1.روش اول

به صورت تضمینی و بدون کوچکترین ایراد اسفاده از باکس های تعیمیرات اپل واچ

اپل واچ ها مجموعه ای از ساعت های هوشمند هستند که توسط شرکت اپل تولید می شوند. این سری ساعت ها مجهز به اپلیکیشن های ردیابی تناسب اندام، قابلیت های سلامت محور و ارتباط از راه دور هستند و با سیستم عامل iOS محصولات اپل هماهنگی لازم را دارند. اما برخی کاربران این محصولات با مشکلات خاصی مواجه می شوند که برای حل این مشکلات نیاز به ریستور شدن دستگاه است.

ویژگی های باکس ریستور MAGICAWRT:

 • مشکل لوگوی سفید اپل واچ
 • مشکل اتصال اپل واچ
 • مشکل فعال سازی اپل واچ
 • مشکلات هدفون اپل واچ
 • مشکل ویبره اپل واچ
 • مشکل صدا اپل واچ
 • مشکل صفحه نمایش اپل واچ

*در صورتی که روش های گفته شد در زیر مشکل شما رو مرتفع نکرد ما مشکل اپل واچ شما رو با جدیدترین باکس های تعمیراتی برطرف میکنیم با ما در تماس باشید.

روش اول

قبل از شروع عیب یابی دیگر مطمئن شوید که اپل واچ خود را به اندازه کافی شارژ کرده اید این اولین قدم قبل از انجام هر کار دیگری است بنابراین آن را برای چند ساعت روی شارژ قرار دهید و سپس به دنبال رفع موارد زیر باشید.(رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ)

رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ

روش دوم

گاهی اوقات با مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل درگیر هستید که ممکن است به دلیل درگیری نرم افزار اپل واچ شما باشد بنابراین شما می توانید اپل واچ خود را مجدد راه اندازی کنید برای انجام راه اندازی مجدد اپل واچ ، تمام کارهایی که باید انجام دهید این است که تاج دیجیتال و دکمه جانبی را به طور همزمان تا 10 ثانیه فشار دهید سپس با دیدن آرم اپل هر دو دکمه را رها کنید.مجبور شوید با نگه داشتن هر دو دکمه در اپل واچ خود ، تا زمانی که نماد Apple را مشاهده کنید ، آن را مجدداً راه اندازی کنید.

رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ

ما کاملاً مطمئن هستیم که انجام این کار فقط یک بار نمی تواند یک مشکل را حل کند بنابراین برای چند بار امتحان کنید و بررسی کنید که آیا این به زندگی باز می گردد اگر اینگونه نباشد ، متاسفم که می گویم لازم است آن را به فروشگاه اپل ببرید در غیر این صورت می توانید ادامه راه حل های گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را دنبال کنید.

روش سوم

اگر اپل واچ خود را مجدداً راه اندازی کنید و آرم اپل را ببینید ، اما دوباره صفحه تاریک می شود و توضیحی راجع به صفحه نمایش می شنوید که ممکن است به طور تصادفی وارد حالت قابلیت دسترسی به پرده پرده شوید برای خروج از پرده صفحه ، موارد زیر را انجام دهید: برنامه اپل واچ را در گوشی آیفون خود و روی General> Accessibility> Voice over و روشن کردن پرده صفحه خاموش و سپس VoiceOver را خاموش کنید.

رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ

روش چهارم

اگر سه راه حل فوق نمی توانند مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را حل کنند ، سعی کنید دستگاه خود را به آخرین نسخه سیستم عامل ارتقا دهید. در اینجا چگونگی ارتقا اپل واچ شماشرح داده شده است.

 • ساعت آیفون و اپل خود را جفت کنید ساعت اپل را در آیفون خود باز کنید.
 • به گزینه “ساعت من” بروید> “” عمومی “.
 • بر روی “بروزرسانی نرم افزار” کلیک کرده و سیستم عامل را بارگیری کنید.
 • از کد عبور اپل یا کد عبور آیفون برای تأیید درخواست می کند. بارگیری شما شروع می شود و سیستم عامل جدید Watch به روز می شود.

روش پنجم

با فرض اینکه شما توانستید از حلقه بوت عبور کنید ، اکنون می توانیم مواردی را برای رفع مشکل پیش ببریم . اگر اپل واچ شما با مشکل نرم افزاری عمیق تری روبرو است و راه اندازی مجدد سخت قادر به رفع آن نیست ، سعی کنید تمام محتوا و تنظیمات دستگاه خود را پاک کنید. اگر یک کد عبور را روی صفحه قفل تنظیم کرده اید ، سپس صفحه را لمس کنید تا گزینه های تنظیم مجدد را بیاورید بعد از انتخاب گزینه ، تنظیم مجدد کارخانه را از آنجا انجام دهیددر اینجا نحوه تنظیم مجدد اپل واچ آورده شده است.

 • برنامه تنظیمات را باز کنید ، روی General > Reset > Erase All Content and Settingsضربه بزنید. در صورت درخواست کد عبور را وارد کنید و سپس با فشار دادن ” Erase All” عملیات را تأیید کنید.

رفع مشکل روی لوگو ماندن در اپل واچ

پس از اتمام مراحل تنظیم مجدد ، آن را با آیفون خود جفت کنید برخی از کاربران نتوانستند چند بار با آیفون جفت شوند اپل واچ خود را با هر خرابی مجدداً راه اندازی کنید و تلاش کنید ، پس از چند بار تلاش باید با موفقیت جفت شود سپس اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان تهیه کنید ، زیرا احتمالاً این اشکالات را برمی گرداند و به جایی باز خواهید گشت بنابراین اپل واچ خود را مجدد تنظیم کنید .

روش ششم

پس از پایان کار با تنظیم کارها ، می توانید همگام سازی برنامه های خود را یک به یک شروع کنید و همه چیز خوب خواهد بود ما امیدوار هستیم که این رفع مشکلات حل شده باشد ، اما اگر اینگونه نباشد و همه روش های بالا را امتحان کرده اید ، اما اپل واچ شما هنوز در صفحه آرم اپل گیر می کند ، ممکن است آسیب های احتمالی سخت افزاری به وجود بیاید به شما توصیه نمی شود که خود سخت افزار را تعمیر کنید بنابراین برای تعمیر اپل واچ خود را به فروشگاه اپل ببرید.

رفع مکل روی لوگو ماندن اپل واچ با Tenorshare ReiBoot

برنامه Tenorshare ReiBoot بهترین گزینه برای تعمیرات سیستم عامل iOS برای رفع انواع مشکلات دستگاه های iOS از قبیل روشن نشدن و گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل است علاوه بر این یک ابزار حالت بازیابی آیفون به صورت رایگان است که می تواند تنها با یک کلیک وارد حالت بازیابی شوید برای یادگیری نحوه تعمیر سیستم iOS به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

 • Tenorshare ReiBoot را بعد از نصب اجرا کنید.Reiboot خود را از طریق بلوتوث و Tenorshare ReiBoot به Mac وصل کنید و همه دستگاه خود را بطور خودکار تشخیص دهند.
 • بر روی ” iOS Stuck” کلیک کنید و سپس وارد صفحه تعمیر می شوید ، “repair now” را فشار دهید تا ادامه دهید.
 • برای شروع بارگیری بسته سیستم عامل به صورت آنلاین ، روی دکمه “download” کلیک کنید.
 • پس از بارگیری بسته سیستم عامل با موفقیت ، بر روی “start repair” کلیک کنید تا اپل واچ خود را تعمیر کنید پس از تعمیر ، ساعت شما به طور عادی مجدداً راه اندازی می شود.