سرویس حذف اپل ایدی

 • سرویس حذف و ریکاوری اپل ایدی

  اگر دستگاه شما در صفحه Activation Lock گیر کرده است یا نمی توانید اپل ایدی را از دستگاهتان خارج کنید، این سرویس مناسب شما می باشد.

سرویس های ارائه شده

حذف آیکلود

آیکلود چیست؟

قبل از اینکه توضیح دهیم که چرا به سرویس حذف آیکلود (سرویس icloud remover) نیاز دارید ٬ باید بدانیم که آیکلود چیست! آیکلود یک فضای ابری است که توسط شرکت اپل در سال 2011 بصورت رایگان و همزمان با iOS 7 ارائه شد و طبق آمار منتشر شده در سال 2018 از مرز 850 میلیون کاربر گذشته است .

آیکلود می تواند با استفاده از فضای ابری که به هر اپل آیدی اختصاص می دهد ٬ از اطلاعات شخصی شما نظیر : تصاویر ٬ یادداشت ها ٬ شماره ها ٬ اپلیکیشن ها و هر آنچه شما بخواهید بکاپ گیری و محافظت نماید تا در صورت تعویض دیوایس خود نگرانی در خصوص انتقال اطلاعات نداشته باشید و بتوانید اطلاعات دیوایس هایی نظیر آیفون ٬ آیپد ٬ اپل واچ و مک خود را باهم به اشتراک بگذارید .

یکی از ویژگی های مهم آیکلود ٬ Find My iPhone نام دارد که با وارد نمودن اپل آیدی و پسورد بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد . اگر گزینه فایند مای آیفون در دیوایس شما فعال باشد به این معنی است که آیفون شما فقط با اپل آیدی وارد شده توسط شما قابل استفاده خواهد بود و شخص دیگری امکان استفاده از آیفون شما را ندارد .

این مزیت خوبی است که اگر دیوایس تان مفقود گردید و یا به سرقت رفت ٬ حداقل نگران اطلاعات شخصی خود نباشید و یا اگر دیوایس شما همچنان به اینترنت متصل بود امکان ردیابی آن را داشته باشید و یا روی آن پیغام بگذارید .

مشکل آنجایی است که شما اطلاعات اپل آیدی و پسورد آن را فراموش کنید و دسترسی به سوالات امنیتی و ایمیل پشتیبان هم نداشته باشید و یا آیفون ٬ اپل واچ و یا آیپدی را بصورت کارکرده خریداری می کنید و در حین خرید یادتان می رود گزینه فایند مای آیفون را غیرفعال نموده و از آیکلود آن خارج شوید و بعدا دسترسی به فروشنده هم پیدا نمی کنید و سپس دیوایس خود را بعد از مدتی ریست و یا ریستور نموده و با پیغام Activation Lock مواجه می شوید و دیگر حتی خود شما امکان استفاده از دیوایستان را ندارید!

البته در کشورهایی که شرکت اپل بصورت رسمی حضور دارد ٬ با مراجعه به اپل استور و ارائه فاکتور خرید و اثبات مالکیت آن شما می توانید حذف آیکلود رایگان انجام دهید اما در کشورهایی نظیر ایران که اپل فعالیت رسمی ندارد و البته فاکتورهای آن را هم قبول ندارد ٬ چاره ای جز حذف آیکلود نیست و می بایست از سرویس های آیکلود آنلاکر برای حذف آیکلود استفاده نمایید .

به یاد داشته باشید که اگر اپل آیدی خود را بصورت کارتی در بازار یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی خریداری نموده اید٬ میتوانید از سرویس ریکاوری اپل آیدی کارتی استفاده نمایید که هزینه آن نسبت به حذف آیکلود بسیار کمتر می باشد .

البته در سرویس ریکاوری اپل آیدی شما می بایست حتما یوزر اپل آیدی بصورت کامل وجود داشته باشد تا امکان ریکاوری پسورد اپل آیدی فراهم باشد ٬ در صورتی که هیچ گونه اطلاعاتی از اپل آیدی ندارید و یا از اپل آیدی های شخصی استفاده نموده اید و یا اپل آیدی شما کارتی بوده اما استثنا امکان ریکاوری نداشته است می بایست از سرویس حذف آیکلود استفاده نمایید .

حذف آیکلود آیفون

ریکاوری اپل آیدی

اپل آیدی چیست؟

قبل از اینکه توضیح دهیم که چرا به سرویس ریکاوری اپل آیدی نیاز دارید (بازیابی اپل آیدی، بازگردانی اپل ایدی، برگرداندن اپل آیدی و همچنین آنلاک اپل آیدی هم گفته می‌شود) و روند بازیابی اپل آیدی چگونه است، باید بدانیم که اپل آیدی چیست!

 اپل آیدی شناسه شما در شرکت اپل است و اگر از محصولات اپل نظیر: آیفون ٬ آیپاد ٬ آیپد و حتی اپل واچ یا مک استفاده می کنید برای اینکه به تمام امکانات آن دسترسی داشته باشید می بایست از یک اپل آیدی استفاده نمایید . امکاناتی نظیر : آیکلود ٬ اپ استور ٬ گیم سنتر ٬ فیس تایم ٬ آی مسیج و بسیاری دیگر فقط با اپل آیدی ممکن خواهد بود . اپل آیدی در واقع یک آدرس ایمیل بوده اما با این تفاوت که در سرور اپل ثبت شده است .

اپل آیدی کارتی چیست؟

ساخت اپل آیدی رایگان است! اما با توجه به محدودیت هایی که در ایران وجود دارد ٬ بسیاری از کاربران اپل توانایی ساخت اپل آیدی را ندارند و تصمیم می گیرند که اپل آیدی خود را بصورت آماده و کارت چاپ شده از فروشگاه ها یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی تهیه نمایند .

ما اکیدا این اقدام را اشتباه نمی دانیم ٬ اشتباه این است که شما بعد از خرید اینگونه اپل آیدی ها اطلاعات آن را شخصی سازی نمی‌کنید . شما می بایست بعد از خرید اپل آیدی های آماده ٬ پسورد ٬ سوالات امنیتی ٬ تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان آن را شخصی سازی نموده و اطلاعات خود را جایگزین نمایید تا بعد ها در صورت بروز مشکل (فراموشی اپل ایدی یا قفل شدن اپل آیدی) امکان بازیابی اپل آیدی بصورت رایگان از طریق سایت اپل برای شما امکان پذیر باشد.

اما متاسفانه کم نیستند افرادی که در این خصوص سهل انگاری نموده و اپل آیدی آنها پس از مدتی به علت وارد نمودن پسورد اشتباه ٬ امنیت پایین و سوالات امنیتی تکراری اپل آیدی و در نتیجه هک شدن آن دچار مشکل شده و می بایست از سرویس ریکاوری اپل آیدی استفاده نمایند .

پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد استفاده از اپل آیدی های آماده را دارید و به هر دلیلی امکان شخصی سازی اطلاعات آن را ندارید ٬ فقط در اپ استور صرفا جهت نصب اپلیکیشن ها از این اپل آیدی استفاده نمایید ٬ زیرا در این صورت حتی اگر اپل آیدی شما با مشکل هم مواجه شود ٬ هزینه ای برای شما نداشته زیرا ارتباطی با iCloud و Find My iPhone پیدا نمی کند . هرچند که پیشنهاد اول ما ساخت اپل ایدی شخصی یا شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی های اماده است .

به یاد داشته باشید که اگر اپل آیدی شخصی استفاده نموده اید و یا حتی اپل آیدی شما کارتی و آماده بوده اما یوزر اپل آیدی را بخاطر ندارید ٬ می بایست از سرویس حذف آیکلود استفاده نموده و سرویس ریکاوری اپل ایدی کاربردی برای شما نخواهد داشت .

ریکاوری اپل آیدی

شرایط استفاده

شرابط سرویس حذف ایکلود

هزینه حذف آیکلود بستگی به انواع آیفون ٬ آیپد و اپل واچ دارد  . گروه دکتر موبایل با توجه به روابط خود در اپل استورهای مختلف در خارج از کشور ٬ بهترین و سریع ترین سرویس های حذف آیکلود را خدمت مشتریان گرامی عرضه خواهد نمود . همچنین با توجه به رعایت مسائل اخلاقی و حرفه ای ٬ حذف آیکلود در این فروشگاه فقط برای آیکلودهای نرمال انجام خواهد شد و شامل دیوایس هایی که گزارش سرقت یا مفقودی داشته اند نخواهد شد .

در این راستا اکیدا می بایست حتی در آیفون هایی که عبارت This iPhone was lost and erased درج نشده است نیز قبل از ثبت سفارش از سرویس تعیین وضعیت آیکلود بصورت رایگان استفاده نمود تا از نرمال بودن آیکلود اطمینان حاصل شود  . ثبت سفارش حذف آیکلود شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد .

شرایط سرویس ریکاوری اپل آیدی

 سرویس ریکاوری اپل آیدی فقط مخصوص اپل آیدی های آماده بصورت کارتی و یا آنلاین بوده که لیست نمونه اپل آیدی های پشتیبانی شده توسط آیکلود آنلاکر از منوی بالای سایت (لیست دامنه ها) قابل مشاهده است . هزینه بازیابی اپل آیدی بسته به نوع اپل آیدی متفاوت بوده اما بسیار کمتر از سرویس حذف آیکلود می باشد که معمولا در زمان کمتری هم قابل انجام است .

شما مشتریان گرامی در صورتی که اپل آیدی تان روی آیپد وای فای و یا اپل واچ استفاده شده می‌توانید بجای IMEI عبارت Serial Number را درج نمایید اما چنانچه اپل آیدی برای آیپد سلولار و یا آیفون استفاده شده اولویت با IMEI می باشد . ثبت سفارش ریکاوری اپل آیدی شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد .

قبل از ثبت سفارش حذف آیکلود می بایست به نکات زیر توجه فرمایید :

 • سرویس حذف آیکلود فقط برای آیکلود های نرمال می باشد
 • زمان حذف آیکلود بین 1 تا 3 روزکاری (غیر از شنبه و یکشنبه) می باشد
 • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ بعد از ثبت سفارش امکان کنسل نمودن سفارش امکانپذیر نخواهد بود
 • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورت اشتباه وارد نمودن SerialNumber یا IMEI امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
 • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورتی که آیکلود دیوایس شما بلاک (Lost – Stolen) باشد امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
 • قبل از ثبت سفارش اکیدا می بایست ٬ دیوایس خود را Forget Network نموده بطوریکه دیوایس شما امکان اتصال به WiFi اطراف را نداشته باشد و سپس بدون سیمکارت دیوایس خود را خاموش نمایید تا فرآیند حذف آیکلود به پایان برسد
 • بعد از ثبت سفارش و اطلاع از حذف آیکلود توسط واحد پشتیبانی اکیدا می بایست ٬ دیوایس خود را در حالت DFU و یا Recovery Mode به آخرین ورژن از طریق کامپیوتر ریستور نموده تا آیکلود علاوه بر سرور از دیوایس شما نیز حذف گردد و سپس بعد از ریستور بصورت New iPhone دیوایس خود را راه اندازی نمایید و همچنین از بکاپ های قبلی خود نیز استفاده نفرمایید زیرا در صورت استفاده آیکلود دیوایس شما مجددا فعال شده و در آینده دوباره با مشکل مواجه خواهید شد
 • در صورتیکه سرور حذف آیکلود در حین سفارش شما غیرفعال شود و یا به هر دلیلی آیکلود دیوایس شما حذف نگردد ٬ تمام هزینه پرداختی به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد

قبل از ثبت سفارش ریکاوری اپل آیدی می بایست به نکات زیر توجه فرمایید :

 • هزینه ریکاوری اپل آیدی ها با هم متفاوت بوده که با وارد نمودن اپل آیدی آن در کادر مربوطه تعرفه آن نمایش داده خواهد شد
 • زمان ریکاوری اپل آیدی ها با هم متفاوت بوده که در منوی بالا (لیست دامنه ها) درج شده است
 • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ بعد از ثبت سفارش امکان کنسل نمودن سفارش امکانپذیر نخواهد بود
 • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورت اشتباه وارد نمودن SerialNumber یا IMEI امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
 • در سرویس ریکاوری اپل آیدی چنانچه بعد از ثبت سفارش امکان ریکاوری آن وجود نداشته باشد ٬ هزینه عینا به حساب بانکی شما مرجوع خواهد شد
 • در سرویس ریکاوری اپل آیدی فقط پسورد جدید برای شما ارسال شده و دسترسی به سوالات امنیتی و تاریخ تولد وجود نخواهد داشت
 • در سرویس ریکاوری اپل آیدی ما فقط ۲ روز پسورد جدید ارسالی را گارانتی می کنیم ٬ در نتیجه می بایست در این بازه زمانی از آیکلود تمام دیوایس های خود خارج شوید زیرا در صورت بروز مشکل بعد از ۴۸ ساعت ٬ نیاز به ثبت سفارش و پرداخت هزینه مجدد خواهد بود
 • بعد از ثبت سفارش و دریافت اطلاعات اکیدا می بایست ٬ از اپل آیدی Sign Out نموده و خارج شوید و یا اگر اپل آیدی برایتان اهمیت خاصی دارد از مسیر Settings/AppleID/iCloud گزینه Find My iPhone را غیرفعال نموده تا در صورت بروز مشکل احتمالی در آینده مجددا نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشید

تعیین وضعیت آیکلود (چک نرمال یا بلاک)

استعلام اپل ایدی
 • نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
 • شماره موبایل خود را وارد کنید
 • ایمیل خود را وارد کنید
 • اپل ایدی خودتون رو وارد کنید (در صورت فراموشی از سرویس حذف اپل ایدی استفاده خواهد شد )
 • IMEI گوشی خودتون رو با **دقت** وارد کنید
 • مدل گوشیتون رو وارد کنید
 • جهت بازگشت وجه پرداختی

استعلام سرویس های ریکاوری وحذف ایکلود اپل

سرویس های حذف آیکلود اپل آیفون XS,XS MAX,XR,X,8,8P,7,7P,6S,6SP,6,6P,SE,5S,5 و اپل واچ های سری Apple Watch 1,2,3,4 و آیپد ایر و ایپد پرو و ایپد مینی 1,2,3,4,5 ما با کمترین هزینه و زمان و با سورس مستقیم از کمپانی اپل میباشد همچنین سرویس ریکاوری اپل آیدی کارتی (بازیابی پسورد اپل آیدی) و سرویس تعیین بلک لیست و نرمال اپل آیدی را درخواست کنید.

حذف آیکلود ریکاوری اپل آیدی

منظور از سریال های بلاک ٬ آیفون هایی می باشند که یکی از موارد زیر برای آنها رخ داده است :

 1. گزارش سرقت
 2. گزارش مفقودی
 3. بدهی به اپراتور
 4. مشکل قراردادی
 
جهت مشاوره با ما در واتس آپ در تماس باشید
0919-897-47-54

دیوایس شما با اپل آیدی کارتی فعال است؟

اگر از اپل آیدی کارتی در بازار خریداری نموده اید و یا از سایت های فروش اپل آیدی بصورت آنلاین اپل آیدی سفارش داده اید ٬ با توجه به اینکه این اپل آیدی ها معمولا از طریق ربات و در تیراژ بالایی ساخته شده اند ٬ سوالات امنیتی و تاریخ تولد یکسانی خواهند داشت که این موضوع باعث کاهش امنیت آن شده و احتمال دارد در آینده اپل آیدی شما نیز لاک شده و با مشکل مواجه شود . به همین خاطر توصیه می کنیم از اپل آیدی خارج شده و SignOut نمایید و یا اگر اپل آیدی به علت خرید اپلیکیشن یا شارژ دلاری و … از اهمیت خاصی برای شما برخوردار است ٬ حداقل از مسیر Settings/AppleID/iCloud مانند تصویر زیر گزینه Find My iPhone را غیر فعال نمایید .

اگر فایند مای آیفون شما به راحتی غیر فعال شد حداقل نگرانی از آینده نخواهید داشت زیرا در صورتی که حتی اپل ایدی شما با مشکل مواجه شود ٬ نیاز به هزینه و بازیابی اپل آیدی نمی باشد اما اگر نتوانستید Find My iPhone را غیر فعال کنید و با گزینه هایی نظیر صحیح نبودن پسورد ٬ دیسیبل یا قفل اپل آیدی (apple id disabled) مواجه شده اید ٬ فورا نسبت به ریکاوری اپل آیدی اقدام نموده و با دریافت پسورد جدید نسبت به غیر فعال نمودن این گزینه اقدام نمایید زیرا در غیر این صورت پس از ریست فکتوری یا ریستور آیفون شما دیگر قابل اکتیو و فعالسازی نبوده و می‌بایست با هزینه های بسیار بالاتر ٬ نسبت به حذف آیکلود اقدام نمایید .

ریکاوری اپل آیدی یا حذف آیکلود ؟ تفاوت در چیست

سرویس ریکاوری اپل آیدی و حذف آیکلود ( یا همان برداشتن اپل ایدی) هر دو با روش های متفاوتی در نهایت مشکل آیکلود دیوایس شما را رفع خواهند نمود . در بازیابی اپل آیدی زمانی که شما اپل آیدی را می دانید ٬ پسورد آن ریکاوری می شود که مزیت آن علاوه بر هزینه کمتر ٬ این است که اگر شما چند دیوایس داشته باشید که با مشکل آیکلود مواجه شده اند٬ می توانید با یک سفارش مشکل آیکلود همه آنها را رفع نمایید . اما در حذف آیکلود که هزینه بالاتری نسبت به ریکاوری دارد ٬ شما از طریق IMEI و یا Serial Number بدون نیاز به داشتن اپل ایدی می توانید نسبت به حذف اپل آیدی کارتی یا آنلاین (حذف apple id) یا همان ایکلود دیوایس مورد نظر اقدام فرمایید. بدیهی است که در صورت امکان اولویت با ریکاوری اپل ایدی می باشد .

دیوایس شما مفقود شده و یا به سرقت رفته است ؟

اگر شما از محصولات اپل استفاده کرده اید و اخیرا دیوایس شما مفقود شده و یا به سرقت رفته است ٬ می توانید برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده از اطلاعات و یا امکان حذف آیکلود آیفون ٬ آیپد ٬ آیپاد و یا اپل واچ شما ٬ وارد سایت iCloud.com شده و بعد از وارد نمودن اپل آیدی و پسورد خود ٬‌ به بخش Find My iPhone مراجعه نمایید . در این صورت علاوه بر مشاهده مکان دیوایس شما روی نقشه (بروزرسانی در آخرین لحظه ای که دیوایس شما به اینترنت اتصال داشته است) می توانید نسبت به حذف اطلاعات (Erase) و همچین گزارش مفقودی (Lost Mode) اقدام نمایید . در این صورت علاوه بر اینکه دسترسی به اطلاعات شخصی شما دیگر مقدور نخواهد بود ٬ امکان حذف آیکلود هم برای آن دیوایس دیگر وجود نخواهد داشت .